Streetview Van Anrooystraat 5 Geleen

Van Anrooystraat 5, 6164 CM Geleen

168 m² Bouwjaar 1970 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Van Anrooystraat 5 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 252 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
252 m²
Inhoud
624 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Van Anrooystraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Anrooystraat 5

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
167.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
318.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Geleen

4830 Inwoners
2460 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2629 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Geleen-Zuid
53% Koopwoningen
2.377 Inwoners per km²

Locatie van Van Anrooystraat 5

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Van Anrooystraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Anrooystraat 5?

De gemiddelde woningwaarde in Geleen-Zuid is €220.000. Dat komt neer op circa €1.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Anrooystraat 5 zich tot de wijk Geleen-Zuid?

Van Anrooystraat 5 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Geleen-Zuid. De buurt telt 2.629 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Anrooystraat 5?

Van Anrooystraat 5 is een woonhuis in Geleen-Zuid, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Anrooystraat 5 vergeleken met de buurt?

Van Anrooystraat 5 heeft 168 m² woonoppervlakte en 624 m³ inhoud. Het perceel is 252 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Geleen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Anrooystraat 5 en wat betekent dat?

Van Anrooystraat 5 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-11-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Anrooystraat 5?

Van Anrooystraat 5 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Geleen-Zuid?

De wijk Geleen-Zuid in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geleen-Zuid?

Vanuit Van Anrooystraat 5 in Geleen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.