Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
Evertsenstraat 21 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m² en een perceel van 225 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Evertsenstraat 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
1.7 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lindenheuvel is €200.000. Dat komt neer op circa €1.342 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEvertsenstraat 21 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Lindenheuvel. De buurt telt 3.673 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.018 inwoners per km².
Evertsenstraat 21 is een woonhuis in Lindenheuvel, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Evertsenstraat 21 heeft 149 m² woonoppervlakte. Het perceel is 225 m². In Lindenheuvel ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Lindenheuvel in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 7.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Evertsenstraat 21 in Lindenheuvel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Evertsenstraat 21: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Lindenheuvel: restaurant (1.7 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Evertsenstraat 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lindenheuvel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1985, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.