Streetview Kerkhoflaan 22 Geleen

Kerkhoflaan 22, 6163 TH Geleen

208 m² Bouwjaar 1980

Kerkhoflaan 22 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 422 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
422 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kerkhoflaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Geleen

7615 Inwoners
3660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3673 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Lindenheuvel
56% Koopwoningen
2.018 Inwoners per km²

Locatie van Kerkhoflaan 22

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Kerkhoflaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkhoflaan 22?

De gemiddelde woningwaarde in Lindenheuvel is €200.000. Dat komt neer op circa €962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkhoflaan 22 zich tot de wijk Lindenheuvel?

Kerkhoflaan 22 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Lindenheuvel. De buurt telt 3.673 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkhoflaan 22?

Kerkhoflaan 22 is een woonhuis in Lindenheuvel, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kerkhoflaan 22 vergeleken met de buurt?

Kerkhoflaan 22 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 422 m². In Lindenheuvel ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lindenheuvel?

De wijk Lindenheuvel in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 7.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lindenheuvel?

Vanuit Kerkhoflaan 22 in Lindenheuvel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lindenheuvel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkhoflaan 22: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lindenheuvel?

Recreatie nabij Lindenheuvel: restaurant (1.7 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kerkhoflaan 22?