Streetview Bruinkoolstraat 24 Geleen

Bruinkoolstraat 24, 6163 MB Geleen

159 m² Bouwjaar 1996

Bruinkoolstraat 24 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 404 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
404 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bruinkoolstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Geleen

7615 Inwoners
3660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3673 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Lindenheuvel
56% Koopwoningen
2.018 Inwoners per km²

Locatie van Bruinkoolstraat 24

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Bruinkoolstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Bruinkoolstraat 24?

De gemiddelde woningwaarde in Lindenheuvel is €200.000. Dat komt neer op circa €1.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bruinkoolstraat 24 zich tot de wijk Lindenheuvel?

Bruinkoolstraat 24 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Lindenheuvel. De buurt telt 3.673 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bruinkoolstraat 24?

Bruinkoolstraat 24 is een woonhuis in Lindenheuvel, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bruinkoolstraat 24 vergeleken met de buurt?

Bruinkoolstraat 24 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 404 m². In Lindenheuvel ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lindenheuvel?

De wijk Lindenheuvel in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 7.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lindenheuvel?

Vanuit Bruinkoolstraat 24 in Lindenheuvel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lindenheuvel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bruinkoolstraat 24: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lindenheuvel?

Recreatie nabij Lindenheuvel: restaurant (1.7 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bruinkoolstraat 24?