Streetview Amstelstraat 13 Geleen

Amstelstraat 13, 6163 KA Geleen

80 m² Bouwjaar 1981 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Amstelstraat 13 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 234 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €200.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
234 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Amstelstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amstelstraat 13

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Geleen

7615 Inwoners
3660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3673 Woningvoorraad
€200.000 Gem. woningwaarde Lindenheuvel
56% Koopwoningen
2.018 Inwoners per km²

Locatie van Amstelstraat 13

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Amstelstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstelstraat 13?

De prijsindicatie voor Amstelstraat 13 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Lindenheuvel is €200.000. Dat komt neer op circa €2.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstelstraat 13 zich tot de wijk Lindenheuvel?

Amstelstraat 13 is een woonhuis van 80 m² in de wijk Lindenheuvel. De buurt telt 3.673 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstelstraat 13?

Amstelstraat 13 is een woonhuis in Lindenheuvel, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Amstelstraat 13 vergeleken met de buurt?

Amstelstraat 13 heeft 80 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 234 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In Lindenheuvel ligt de gemiddelde woningwaarde op €200.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amstelstraat 13 en wat betekent dat?

Amstelstraat 13 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Amstelstraat 13?

Amstelstraat 13 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lindenheuvel?

De wijk Lindenheuvel in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 7.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €200.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lindenheuvel?

Vanuit Amstelstraat 13 in Lindenheuvel bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.