Streetview Willem de Zwijgerweg 57 Geldermalsen

Willem de Zwijgerweg 57, 4191 WC Geldermalsen

178 m² Bouwjaar 1939

Willem de Zwijgerweg 57 is een woonhuis in Geldermalsen, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 415 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
415 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Willem de Zwijgerweg 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Geldermalsen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

26.7 km

Buurtinformatie in Geldermalsen

2070 Inwoners
835 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
828 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Geldermalsen Oost
69% Koopwoningen
3.953 Inwoners per km²

Locatie van Willem de Zwijgerweg 57

Vergelijkbare woningen in Geldermalsen

Veelgestelde vragen over Willem de Zwijgerweg 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem de Zwijgerweg 57?

De prijsindicatie voor Willem de Zwijgerweg 57 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Geldermalsen Oost is €357.000. Dat komt neer op circa €2.006 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem de Zwijgerweg 57 zich tot de wijk Geldermalsen Oost?

Willem de Zwijgerweg 57 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Geldermalsen Oost. De buurt telt 828 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.953 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem de Zwijgerweg 57?

Willem de Zwijgerweg 57 is een woonhuis in Geldermalsen Oost, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willem de Zwijgerweg 57 vergeleken met de buurt?

Willem de Zwijgerweg 57 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 415 m². In Geldermalsen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Geldermalsen Oost?

De wijk Geldermalsen Oost in Geldermalsen (Gelderland) kenmerkt zich door 2.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geldermalsen Oost?

Vanuit Willem de Zwijgerweg 57 in Geldermalsen Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geldermalsen Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Willem de Zwijgerweg 57: ziekenhuis op 10.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Geldermalsen Oost?