Straatbeeld van Meander 2 in Geldermalsen

Meander 2, 4191 LK Geldermalsen

191 m² Bouwjaar 2019 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Meander 2 is een twee-onder-een-kapwoning in Geldermalsen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 359 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
359 m²
Inhoud
701 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Meander 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meander 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Verspreide huizen Westzijde

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,9 km
Dagelijks

Supermarkt

1,8 km
Gezondheid

Huisarts

1,6 km
Vervoer

Treinstation

0,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,5 km
Gezondheid

Apotheek

1,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12,5 km
Horeca

Restaurant

0,9 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2,2 km
Cultuur

Bioscoop

24,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Verspreide huizen Westzijde

Meander 2 ligt in de buurt Verspreide huizen Westzijde in Geldermalsen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 570 inwoners en 213 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 49% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 513.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,8 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool en 1,6 km tot een huisarts.

570 Inwoners
210 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€513.000 Gem. WOZ-waarde Verspreide huizen Westzijde
49% Koopwoningen
486 Inwoners per km²

Locatie van Meander 2

Vergelijkbare woningen in Geldermalsen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Geldermalsen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Meander 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Meander 2?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Westzijde €513.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meander 2 zich tot de CBS-buurt Verspreide huizen Westzijde?

Meander 2 is een twee-onder-een-kapwoning van 191 m² in de CBS-buurt Verspreide huizen Westzijde. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 213 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meander 2?

Meander 2 is een twee-onder-een-kapwoning in Verspreide huizen Westzijde, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meander 2 vergeleken met de buurt?

Meander 2 heeft 191 m² woonoppervlakte en 701 m³ inhoud. Het perceel is 359 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Westzijde €513.000.

Wat is het energielabel van Meander 2 en wat betekent dat?

Meander 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-08-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Westzijde?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Verspreide huizen Westzijde in Geldermalsen (Gelderland) 570 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €513.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Verspreide huizen Westzijde?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Westzijde in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,8 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool, 1,6 km tot een huisarts, 0,9 km tot een treinstation, 1,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Verspreide huizen Westzijde?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Westzijde in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,5 km tot een ziekenhuis, 1,7 km tot een apotheek, 1,7 km tot een kinderdagverblijf, 1,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Verspreide huizen Westzijde?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Westzijde in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een restaurant, 2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Meander 2?

Een woningrapport voor Meander 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Westzijde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Geldermalsen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars