Streetview Burgemeester von Geusauweg 7 Geldermalsen

Burgemeester von Geusauweg 7, 4191 KV Geldermalsen

119 m² Bouwjaar 1934 Label D

Burgemeester von Geusauweg 7 is een woonhuis in Geldermalsen, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en een perceel van 431 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
431 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester von Geusauweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester von Geusauweg 7

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
193.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
263.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geldermalsen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

26.6 km

Buurtinformatie in Geldermalsen

1085 Inwoners
445 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
449 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Geldermalsen West
88% Koopwoningen
2.205 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester von Geusauweg 7

Vergelijkbare woningen in Geldermalsen

Veelgestelde vragen over Burgemeester von Geusauweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester von Geusauweg 7?

De gemiddelde woningwaarde in Geldermalsen West is €454.000. Dat komt neer op circa €3.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester von Geusauweg 7 zich tot de wijk Geldermalsen West?

Burgemeester von Geusauweg 7 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Geldermalsen West. De buurt telt 449 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.205 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester von Geusauweg 7?

Burgemeester von Geusauweg 7 is een woonhuis in Geldermalsen West, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester von Geusauweg 7 vergeleken met de buurt?

Burgemeester von Geusauweg 7 heeft 119 m² woonoppervlakte. Het perceel is 431 m². In Geldermalsen West ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester von Geusauweg 7 en wat betekent dat?

Burgemeester von Geusauweg 7 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.39 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Geldermalsen West?

De wijk Geldermalsen West in Geldermalsen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geldermalsen West?

Vanuit Burgemeester von Geusauweg 7 in Geldermalsen West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.