Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 228 m²
Dokter Jansenhof 10 is een woonhuis in Geffen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dokter Jansenhof 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
5 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
5.8 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
5.5 kmBioscoop
6.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Runrot en Papendijk is €592.000. Dat komt neer op circa €2.596 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDokter Jansenhof 10 is een woonhuis van 228 m² in de wijk Runrot en Papendijk. De buurt telt 93 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 341 inwoners per km².
Dokter Jansenhof 10 is een woonhuis in Runrot en Papendijk, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Dokter Jansenhof 10 heeft 228 m² woonoppervlakte. In Runrot en Papendijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Runrot en Papendijk in Geffen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Dokter Jansenhof 10 in Runrot en Papendijk bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dokter Jansenhof 10: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 5 km.
Recreatie nabij Runrot en Papendijk: restaurant (1.5 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Dokter Jansenhof 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Runrot en Papendijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2017, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.