Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 865 m²
- Inhoud
- 535 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Verl Hoogeveense Vaart 91 B is een woonhuis in Geesbrug, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 865 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Verl Hoogeveense Vaart 91 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
4.8 kmHuisarts
6.9 kmTreinstation
11.3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
8.4 kmApotheek
6.9 kmZiekenhuis
12.8 kmRestaurant
2.7 kmCafé
5.4 kmBibliotheek
8.4 kmBioscoop
11.7 kmDe prijsindicatie voor Verl Hoogeveense Vaart 91 B ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Geesbrug is €254.000. Dat komt neer op circa €1.939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVerl Hoogeveense Vaart 91 B is een woonhuis van 131 m² in de wijk Geesbrug. De buurt telt 304 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.409 inwoners per km².
Verl Hoogeveense Vaart 91 B is een woonhuis in Geesbrug, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Verl Hoogeveense Vaart 91 B heeft 131 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Het perceel is 865 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Geesbrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Verl Hoogeveense Vaart 91 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Verl Hoogeveense Vaart 91 B heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Geesbrug in Geesbrug (Drenthe) kenmerkt zich door 710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Verl Hoogeveense Vaart 91 B in Geesbrug bereik je: supermarkt op 4.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 6.9 km, treinstation op 11.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Verl Hoogeveense Vaart 91 B: ziekenhuis op 12.8 km, apotheek op 6.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.4 km.