Streetview Gouverneurslaan 33 Geertruidenberg

Gouverneurslaan 33, 4931 XV Geertruidenberg

143 m² Bouwjaar 1977 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Gouverneurslaan 33 is een woonhuis in Geertruidenberg, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 274 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
274 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gouverneurslaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gouverneurslaan 33

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
138.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.6%
CO₂-emissie
27.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geertruidenberg

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

17.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Geertruidenberg

1675 Inwoners
690 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
686 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Geertruidenberg-Noord
73% Koopwoningen
5.198 Inwoners per km²

Locatie van Gouverneurslaan 33

Vergelijkbare woningen in Geertruidenberg

Veelgestelde vragen over Gouverneurslaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Gouverneurslaan 33?

De gemiddelde woningwaarde in Geertruidenberg-Noord is €301.000. Dat komt neer op circa €2.105 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gouverneurslaan 33 zich tot de wijk Geertruidenberg-Noord?

Gouverneurslaan 33 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Geertruidenberg-Noord. De buurt telt 686 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.198 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gouverneurslaan 33?

Gouverneurslaan 33 is een woonhuis in Geertruidenberg-Noord, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gouverneurslaan 33 vergeleken met de buurt?

Gouverneurslaan 33 heeft 143 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Het perceel is 274 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Geertruidenberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gouverneurslaan 33 en wat betekent dat?

Gouverneurslaan 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gouverneurslaan 33?

Gouverneurslaan 33 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Geertruidenberg-Noord?

De wijk Geertruidenberg-Noord in Geertruidenberg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geertruidenberg-Noord?