Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Provincialeweg 5 Geersdijk

Provincialeweg 5, 4494 NA Geersdijk

91 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Provincialeweg 5 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Geersdijk, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 474 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
474 m²
Inhoud
341 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Provincialeweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Provincialeweg 5

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
201.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.1%
CO₂-emissie
40.89 kg/m²

Tuin
Ja (161.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Geersdijk

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

4 km
Vervoer

Treinstation

14.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.2 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.9 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

7.8 km
Cultuur

Bibliotheek

14.6 km
Cultuur

Bioscoop

15.4 km

Buurtinformatie in Geersdijk

275 Inwoners
155 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
162 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Geersdijk
77% Koopwoningen
1.550 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Provincialeweg 5

Vergelijkbare woningen in Geersdijk

Veelgestelde vragen over Provincialeweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Provincialeweg 5?

De prijsindicatie voor Provincialeweg 5 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Geersdijk is €226.000. Dat komt neer op circa €2.484 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Provincialeweg 5 zich tot de wijk Geersdijk?

Provincialeweg 5 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 91 m² in de wijk Geersdijk. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.550 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Provincialeweg 5?

Provincialeweg 5 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Geersdijk, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Provincialeweg 5 vergeleken met de buurt?

Provincialeweg 5 heeft 91 m² woonoppervlakte en 341 m³ inhoud. Het perceel is 474 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Geersdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Provincialeweg 5 en wat betekent dat?

Provincialeweg 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Provincialeweg 5?

Provincialeweg 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 161 m².

Hoe is de woningmarkt in Geersdijk?

De wijk Geersdijk in Geersdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geersdijk?

Vanuit Provincialeweg 5 in Geersdijk bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 4 km, treinstation op 14.9 km, snelwegoprit op 1.9 km.