Eindwoning (split-level woning) Provincialeweg 29 Geersdijk

Provincialeweg 29, 4494 NA Geersdijk

109 m² Bouwjaar 1981 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Provincialeweg 29 is een eindwoning (split-level woning) in Geersdijk, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 286 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
286 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Provincialeweg 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Provincialeweg 29

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (193.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

4 km
Vervoer

Treinstation

14.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.2 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.9 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

7.8 km
Cultuur

Bibliotheek

14.6 km
Cultuur

Bioscoop

15.4 km

Buurtinformatie in Geersdijk

275 Inwoners
155 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
162 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Geersdijk
77% Koopwoningen
1.550 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Provincialeweg 29

Vergelijkbare woningen in Geersdijk

Veelgestelde vragen over Provincialeweg 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Provincialeweg 29?

De prijsindicatie voor Provincialeweg 29 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Geersdijk is €226.000. Dat komt neer op circa €2.073 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Provincialeweg 29 zich tot de wijk Geersdijk?

Provincialeweg 29 is een eindwoning (split-level woning) van 109 m² in de wijk Geersdijk. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.550 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Provincialeweg 29?

Provincialeweg 29 is een eindwoning (split-level woning) in Geersdijk, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Provincialeweg 29 vergeleken met de buurt?

Provincialeweg 29 heeft 109 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 286 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Geersdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Provincialeweg 29 en wat betekent dat?

Provincialeweg 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Provincialeweg 29?

Provincialeweg 29 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 193 m².

Hoe is de woningmarkt in Geersdijk?

De wijk Geersdijk in Geersdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geersdijk?

Vanuit Provincialeweg 29 in Geersdijk bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 4 km, treinstation op 14.9 km, snelwegoprit op 1.9 km.