Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwjaar
- 1988
- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 274 m²
- Inhoud
- 292 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
De Kamp 2 is een hoekwoning in Gauw, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en een perceel van 274 m². Het energielabel is C.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Kamp 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,3 kmSupermarkt
3,6 kmHuisarts
6,1 kmTreinstation
6,2 kmSnelweg oprit
2,1 kmKinderdagverblijf
0,8 kmMiddelbare school
6,7 kmApotheek
3,7 kmZiekenhuis
7,8 kmRestaurant
4,1 kmCafé
6,2 kmBibliotheek
6,9 kmBioscoop
6,7 kmDe Kamp 2 ligt in de buurt Gauw in Gauw. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 320 inwoners en 140 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 87% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 339.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,6 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 6,1 km tot een huisarts.
Sneek · 4.7 km afstand
Bekijk woning
Sneek · 4.5 km afstand
Bekijk woning
Sneek · 4.1 km afstand
Bekijk woning
Sneek · 4.5 km afstand
Bekijk woning
Sneek · 4.0 km afstand
Bekijk woning
Sneek · 4.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Gauw €339.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Kamp 2 is een hoekwoning van 81 m² in de CBS-buurt Gauw. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 140 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 899 inwoners per km².
De Kamp 2 is een hoekwoning in Gauw, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
De Kamp 2 heeft 81 m² woonoppervlakte en 292 m³ inhoud. Het perceel is 274 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Gauw €339.000.
De Kamp 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-11-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3222.69 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Gauw in Gauw (Fryslân) 320 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €339.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Gauw in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,6 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 6,1 km tot een huisarts, 6,2 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Gauw in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,8 km tot een ziekenhuis, 3,7 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 6,7 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Gauw in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,1 km tot een restaurant, 6,2 km tot een café.
Een woningrapport voor De Kamp 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Gauw. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1988, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Gauw presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.