Woonboerderij, vrijstaande woning Zuidzijde 32 Gasselternijveenschemond

Zuidzijde 32, 9515 PJ Gasselternijveenschemond

184 m² Bouwjaar 1910 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Zuidzijde 32 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Gasselternijveenschemond, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 8094 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
8094 m²
Inhoud
3366 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Zuidzijde 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidzijde 32

Garagecapaciteit
4 auto(s)

Bereikbaarheid in Gasselternijveenschemond

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

15.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Gasselternijveenschemond

630 Inwoners
280 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
281 Woningvoorraad
€275.000 Gem. woningwaarde Gasselternijveenschemond
83% Koopwoningen
278 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuidzijde 32

Vergelijkbare woningen in Gasselternijveenschemond

Veelgestelde vragen over Zuidzijde 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidzijde 32?

De prijsindicatie voor Zuidzijde 32 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Gasselternijveenschemond is €275.000. Dat komt neer op circa €1.495 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidzijde 32 zich tot de wijk Gasselternijveenschemond?

Zuidzijde 32 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 184 m² in de wijk Gasselternijveenschemond. De buurt telt 281 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 278 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidzijde 32?

Zuidzijde 32 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Gasselternijveenschemond, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zuidzijde 32 vergeleken met de buurt?

Zuidzijde 32 heeft 184 m² woonoppervlakte en 3366 m³ inhoud. Het perceel is 8094 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Gasselternijveenschemond ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidzijde 32 en wat betekent dat?

Zuidzijde 32 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-07-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuidzijde 32?

Zuidzijde 32 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Gasselternijveenschemond?

De wijk Gasselternijveenschemond in Gasselternijveenschemond (Drenthe) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gasselternijveenschemond?