Streetview Gasselterweg 17 Gasselternijveen

Gasselterweg 17, 9514 BK Gasselternijveen

186 m² Bouwjaar 1979 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Gasselterweg 17 is een woonhuis in Gasselternijveen, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 990 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
990 m²
Inhoud
735 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gasselterweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gasselterweg 17

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Gasselternijveen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

16.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Gasselternijveen

1795 Inwoners
800 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
811 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Gasselternijveen
61% Koopwoningen
913 Inwoners per km²

Locatie van Gasselterweg 17

Vergelijkbare woningen in Gasselternijveen

Veelgestelde vragen over Gasselterweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Gasselterweg 17?

De prijsindicatie voor Gasselterweg 17 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Gasselternijveen is €242.000. Dat komt neer op circa €1.301 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gasselterweg 17 zich tot de wijk Gasselternijveen?

Gasselterweg 17 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Gasselternijveen. De buurt telt 811 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 913 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gasselterweg 17?

Gasselterweg 17 is een woonhuis in Gasselternijveen, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gasselterweg 17 vergeleken met de buurt?

Gasselterweg 17 heeft 186 m² woonoppervlakte en 735 m³ inhoud. Het perceel is 990 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Gasselternijveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gasselterweg 17 en wat betekent dat?

Gasselterweg 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-11-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gasselterweg 17?

Gasselterweg 17 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gasselternijveen?

De wijk Gasselternijveen in Gasselternijveen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gasselternijveen?

Vanuit Gasselterweg 17 in Gasselternijveen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 16.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.