Streetview Koningin Wilhelminalaan 80 Frederiksoord

Koningin Wilhelminalaan 80, 8382 GD Frederiksoord

179 m² Bouwjaar 1895 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Koningin Wilhelminalaan 80 is een woonhuis in Frederiksoord, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 1556 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
1556 m²
Inhoud
680 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminalaan 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Wilhelminalaan 80

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Frederiksoord

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

9.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

5.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Frederiksoord

150 Inwoners
70 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
75 Woningvoorraad
€492.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Frederiksoord
72% Koopwoningen
56 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Wilhelminalaan 80

Vergelijkbare woningen in Frederiksoord

Veelgestelde vragen over Koningin Wilhelminalaan 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Wilhelminalaan 80?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Frederiksoord is €492.000. Dat komt neer op circa €2.749 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Wilhelminalaan 80 zich tot de wijk Verspreide huizen Frederiksoord?

Koningin Wilhelminalaan 80 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Verspreide huizen Frederiksoord. De buurt telt 75 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Wilhelminalaan 80?

Koningin Wilhelminalaan 80 is een woonhuis in Verspreide huizen Frederiksoord, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Wilhelminalaan 80 vergeleken met de buurt?

Koningin Wilhelminalaan 80 heeft 179 m² woonoppervlakte en 680 m³ inhoud. Het perceel is 1556 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Verspreide huizen Frederiksoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Wilhelminalaan 80 en wat betekent dat?

Koningin Wilhelminalaan 80 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-02-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Wilhelminalaan 80?

Koningin Wilhelminalaan 80 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Frederiksoord?

De wijk Verspreide huizen Frederiksoord in Frederiksoord (Drenthe) kenmerkt zich door 150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.