Eengezinswoning, vrijstaande woning Majoor van Swietenlaan 22 Frederiksoord

Majoor van Swietenlaan 22, 8382 CG Frederiksoord

140 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Majoor van Swietenlaan 22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Frederiksoord, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 910 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
910 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €530.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan bosrand, Aan rustige weg, In groene omgeving, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Majoor van Swietenlaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Majoor van Swietenlaan 22

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
277.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
368.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Frederiksoord

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Frederiksoord

135 Inwoners
75 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
78 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Frederiksoord
49% Koopwoningen
282 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Majoor van Swietenlaan 22

Vergelijkbare woningen in Frederiksoord

Veelgestelde vragen over Majoor van Swietenlaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Majoor van Swietenlaan 22?

De prijsindicatie voor Majoor van Swietenlaan 22 ligt rond €480.000 tot €530.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederiksoord is €386.000. Dat komt neer op circa €2.757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Majoor van Swietenlaan 22 zich tot de wijk Frederiksoord?

Majoor van Swietenlaan 22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 140 m² in de wijk Frederiksoord. De buurt telt 78 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 282 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Majoor van Swietenlaan 22?

Majoor van Swietenlaan 22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Frederiksoord, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Majoor van Swietenlaan 22 vergeleken met de buurt?

Majoor van Swietenlaan 22 heeft 140 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 910 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Frederiksoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Majoor van Swietenlaan 22 en wat betekent dat?

Majoor van Swietenlaan 22 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-08-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Majoor van Swietenlaan 22?

Majoor van Swietenlaan 22 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Frederiksoord?

De wijk Frederiksoord in Frederiksoord (Drenthe) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederiksoord?