Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 341 m²
G D Swanenburg de Veijestraat 14 is een woonhuis in Franeker, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en een perceel van 341 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor G D Swanenburg de Veijestraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
10.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
17.1 kmDe prijsindicatie voor G D Swanenburg de Veijestraat 14 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Franeker Bloemketerp en Watertorenbuurt is €240.000. Dat komt neer op circa €1.481 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenG D Swanenburg de Veijestraat 14 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Franeker Bloemketerp en Watertorenbuurt. De buurt telt 592 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.895 inwoners per km².
G D Swanenburg de Veijestraat 14 is een woonhuis in Franeker Bloemketerp en Watertorenbuurt, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
G D Swanenburg de Veijestraat 14 heeft 162 m² woonoppervlakte. Het perceel is 341 m². In Franeker Bloemketerp en Watertorenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Franeker Bloemketerp en Watertorenbuurt in Franeker (Friesland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit G D Swanenburg de Veijestraat 14 in Franeker Bloemketerp en Watertorenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van G D Swanenburg de Veijestraat 14: ziekenhuis op 10.5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Franeker Bloemketerp en Watertorenbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (1.2 km).