2-onder-1-kapwoning Van Zuylenhof 23 Etten-Leur

Van Zuylenhof 23, 4871 HL Etten-Leur

141 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Van Zuylenhof 23 is een 2-onder-1-kapwoning in Etten-Leur, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 245 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
366 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Van Zuylenhof 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Zuylenhof 23

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Etten-Leur

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Etten-Leur

1900 Inwoners
745 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
743 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Sander-Banken 3
75% Koopwoningen
3.135 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Zuylenhof 23

Vergelijkbare woningen in Etten-Leur

Veelgestelde vragen over Van Zuylenhof 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Zuylenhof 23?

De prijsindicatie voor Van Zuylenhof 23 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Sander-Banken 3 is €384.000. Dat komt neer op circa €2.723 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Zuylenhof 23 zich tot de wijk Sander-Banken 3?

Van Zuylenhof 23 is een 2-onder-1-kapwoning van 141 m² in de wijk Sander-Banken 3. De buurt telt 743 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.135 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Zuylenhof 23?

Van Zuylenhof 23 is een 2-onder-1-kapwoning in Sander-Banken 3, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Van Zuylenhof 23 vergeleken met de buurt?

Van Zuylenhof 23 heeft 141 m² woonoppervlakte en 366 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Sander-Banken 3 ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Zuylenhof 23 en wat betekent dat?

Van Zuylenhof 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Zuylenhof 23?

Van Zuylenhof 23 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Sander-Banken 3?

De wijk Sander-Banken 3 in Etten-Leur (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sander-Banken 3?

Vanuit Van Zuylenhof 23 in Sander-Banken 3 bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.