Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 192 m²
- Inhoud
- 395 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Westerrand 70 is een twee-onder-een-kapwoning in Espel, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en een perceel van 192 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westerrand 70
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,6 kmSupermarkt
5,1 kmHuisarts
5,7 kmTreinstation
29,5 kmSnelweg oprit
0,4 kmKinderdagverblijf
0,4 kmMiddelbare school
8 kmApotheek
7,8 kmZiekenhuis
8,6 kmRestaurant
0,4 kmCafé
8,5 kmBibliotheek
9 kmBioscoop
31,7 kmWesterrand 70 ligt in de buurt Espel-woonkern in Espel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.060 inwoners en 425 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 76% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 313.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 5,1 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 5,7 km tot een huisarts.
Espel · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Espel · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Espel · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Espel · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Espel · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Espel · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Espel-woonkern €313.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWesterrand 70 is een twee-onder-een-kapwoning van 119 m² in de CBS-buurt Espel-woonkern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.571 inwoners per km².
Westerrand 70 is een twee-onder-een-kapwoning in Espel-woonkern, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Westerrand 70 heeft 119 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 192 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Espel-woonkern €313.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Espel-woonkern in Espel (Flevoland) 1.060 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €313.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Espel-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,1 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 5,7 km tot een huisarts, 29,5 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Espel-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,6 km tot een ziekenhuis, 7,8 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 8 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Espel-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 8,5 km tot een café.
Een woningrapport voor Westerrand 70 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Espel-woonkern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Espel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.