Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Steengraaf 8 is een tussenwoning in Erp, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 142 m² en 5 kamers. Het energielabel is C.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
Tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
399 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Ligging
Beschutte ligging, In woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,6 kmDagelijks
Supermarkt
0,9 kmGezondheid
Huisarts
0,7 kmVervoer
Treinstation
16,8 kmVervoer
Snelweg oprit
3,3 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
4,8 kmGezondheid
Apotheek
0,9 kmGezondheid
Ziekenhuis
8,6 kmHoreca
Restaurant
0,7 kmHoreca
Café
0,6 kmCultuur
Bibliotheek
0,8 kmCultuur
Bioscoop
6 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Vlaskamp
Steengraaf 8 ligt in de buurt Vlaskamp in Erp. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.275 inwoners en 492 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 87% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 473.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 81 meter
Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - Stichting Verdi onderwijs, stichting voor onderwijs op katholieke en interconfessionele grondslag, Melkerstraat 1, 5469 SL te Erp
Gemeente Meierijstad - te verlenen - ontheffing behandelen - 24-11-2025 t/m 22-02-2026 plaatsen van een schaftcontainer en opslagcontainer - Kerkepad ong, Erp
Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Stichting Verdi onderwijs, stichting voor onderwijs op katholieke en interconfessionele grondslag, Melkerstraat 1 Erp - Z/265640
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Erp.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Steengraaf 8
Wat is de geschatte woningwaarde van Steengraaf 8?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Vlaskamp €473.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Steengraaf 8 zich tot de CBS-buurt Vlaskamp?
Steengraaf 8 is een tussenwoning van 116 m² in de CBS-buurt Vlaskamp. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 492 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.181 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Steengraaf 8?
Steengraaf 8 is een tussenwoning in Vlaskamp, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Hoe groot is Steengraaf 8 vergeleken met de buurt?
Steengraaf 8 heeft 116 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Vlaskamp €473.000.
Wat is het energielabel van Steengraaf 8 en wat betekent dat?
Steengraaf 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-10-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Steengraaf 8?
Steengraaf 8 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
Hoe is de woningmarkt in Vlaskamp?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Vlaskamp in Erp (Noord-Brabant) 1.275 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €473.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Vlaskamp?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Vlaskamp in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 16,8 km tot een treinstation, 3,3 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Vlaskamp?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Vlaskamp in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,6 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 4,8 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Vlaskamp?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Vlaskamp in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.
Wat is de verkoopgeschiedenis van Steengraaf 8?
Steengraaf 8 is verkocht in de periode 2018 tot 2021. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Vlaskamp €473.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Wat zit er in een woningrapport voor Steengraaf 8?
Een woningrapport voor Steengraaf 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Vlaskamp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1983, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.