Streetview Oude Telgterweg 244 Ermelo

Oude Telgterweg 244, 3853 PK Ermelo

310 m² Bouwjaar 1996

Oude Telgterweg 244 is een appartement in Ermelo, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 310 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €594.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
310 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oude Telgterweg 244

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Ermelo

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Ermelo

830 Inwoners
285 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
289 Woningvoorraad
€594.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Telgt
80% Koopwoningen
154 Inwoners per km²

Locatie van Oude Telgterweg 244

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Veelgestelde vragen over Oude Telgterweg 244

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Telgterweg 244?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Telgt is €594.000. Dat komt neer op circa €1.916 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Telgterweg 244 zich tot de wijk Verspreide huizen Telgt?

Oude Telgterweg 244 is een appartement van 310 m² in de wijk Verspreide huizen Telgt. De buurt telt 289 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Telgterweg 244?

Oude Telgterweg 244 is een appartement in Verspreide huizen Telgt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oude Telgterweg 244 vergeleken met de buurt?

Oude Telgterweg 244 heeft 310 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Telgt ligt de gemiddelde woningwaarde op €594.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Telgt?

De wijk Verspreide huizen Telgt in Ermelo (Gelderland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €594.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Telgt?

Vanuit Oude Telgterweg 244 in Verspreide huizen Telgt bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Telgt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Telgterweg 244: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Telgt?

Recreatie nabij Verspreide huizen Telgt: restaurant (2.4 km), cafe (3.3 km).