Streetview Bulderweg 12 Ermelo

Bulderweg 12, 3853 PA Ermelo

132 m² Bouwjaar 1983 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Bulderweg 12 is een woonhuis in Ermelo, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 3600 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €594.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
3600 m²
Inhoud
461 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bulderweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bulderweg 12

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ermelo

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Ermelo

830 Inwoners
285 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
289 Woningvoorraad
€594.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Telgt
80% Koopwoningen
154 Inwoners per km²

Locatie van Bulderweg 12

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Veelgestelde vragen over Bulderweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Bulderweg 12?

De prijsindicatie voor Bulderweg 12 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Telgt is €594.000. Dat komt neer op circa €4.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bulderweg 12 zich tot de wijk Verspreide huizen Telgt?

Bulderweg 12 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Verspreide huizen Telgt. De buurt telt 289 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bulderweg 12?

Bulderweg 12 is een woonhuis in Verspreide huizen Telgt, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bulderweg 12 vergeleken met de buurt?

Bulderweg 12 heeft 132 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Het perceel is 3600 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Verspreide huizen Telgt ligt de gemiddelde woningwaarde op €594.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bulderweg 12 en wat betekent dat?

Bulderweg 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-03-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bulderweg 12?

Bulderweg 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Telgt?

De wijk Verspreide huizen Telgt in Ermelo (Gelderland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €594.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Telgt?

Vanuit Bulderweg 12 in Verspreide huizen Telgt bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.9 km.