Streetview Nijkerkerweg 62 Ermelo

Nijkerkerweg 62, 3853 NX Ermelo

124 m² Bouwjaar 1923 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Nijkerkerweg 62 is een woonhuis in Ermelo, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 8280 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €594.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
8280 m²
Inhoud
436 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nijkerkerweg 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nijkerkerweg 62

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
249.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
337.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ermelo

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Ermelo

830 Inwoners
285 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
289 Woningvoorraad
€594.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Telgt
80% Koopwoningen
154 Inwoners per km²

Locatie van Nijkerkerweg 62

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Veelgestelde vragen over Nijkerkerweg 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Nijkerkerweg 62?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Telgt is €594.000. Dat komt neer op circa €4.790 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nijkerkerweg 62 zich tot de wijk Verspreide huizen Telgt?

Nijkerkerweg 62 is een woonhuis van 124 m² in de wijk Verspreide huizen Telgt. De buurt telt 289 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nijkerkerweg 62?

Nijkerkerweg 62 is een woonhuis in Verspreide huizen Telgt, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nijkerkerweg 62 vergeleken met de buurt?

Nijkerkerweg 62 heeft 124 m² woonoppervlakte en 436 m³ inhoud. Het perceel is 8280 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Verspreide huizen Telgt ligt de gemiddelde woningwaarde op €594.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nijkerkerweg 62 en wat betekent dat?

Nijkerkerweg 62 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-12-15. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nijkerkerweg 62?

Nijkerkerweg 62 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Telgt?

De wijk Verspreide huizen Telgt in Ermelo (Gelderland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €594.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Telgt?