Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 4675 m²
- Inhoud
- 439 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Groenewoudseweg 1 is een woonhuis in Ermelo, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 4675 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €594.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groenewoudseweg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
3.2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
2.4 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Telgt is €594.000. Dat komt neer op circa €4.829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroenewoudseweg 1 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Verspreide huizen Telgt. De buurt telt 289 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 154 inwoners per km².
Groenewoudseweg 1 is een woonhuis in Verspreide huizen Telgt, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Groenewoudseweg 1 heeft 123 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Het perceel is 4675 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Verspreide huizen Telgt ligt de gemiddelde woningwaarde op €594.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groenewoudseweg 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-01-14. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 95.83 kg/jaar.
Groenewoudseweg 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Telgt in Ermelo (Gelderland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €594.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Groenewoudseweg 1 in Verspreide huizen Telgt bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.9 km.