Eengezinswoning, hoekwoning Veldwijkerweg 4 Ermelo

Veldwijkerweg 4, 3853 NB Ermelo

109 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Veldwijkerweg 4 is een eengezinswoning, hoekwoning in Ermelo, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 174 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
174 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Veldwijkerweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldwijkerweg 4

Tuin
Ja (10.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Ermelo

6035 Inwoners
2595 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2572 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Ermelo - West
58% Koopwoningen
4.415 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veldwijkerweg 4

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Veelgestelde vragen over Veldwijkerweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldwijkerweg 4?

De prijsindicatie voor Veldwijkerweg 4 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Ermelo - West is €346.000. Dat komt neer op circa €3.174 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldwijkerweg 4 zich tot de wijk Ermelo - West?

Veldwijkerweg 4 is een eengezinswoning, hoekwoning van 109 m² in de wijk Ermelo - West. De buurt telt 2.572 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldwijkerweg 4?

Veldwijkerweg 4 is een eengezinswoning, hoekwoning in Ermelo - West, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Veldwijkerweg 4 vergeleken met de buurt?

Veldwijkerweg 4 heeft 109 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 174 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Ermelo - West ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veldwijkerweg 4 en wat betekent dat?

Veldwijkerweg 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veldwijkerweg 4?

Veldwijkerweg 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 10 m².

Hoe is de woningmarkt in Ermelo - West?

De wijk Ermelo - West in Ermelo (Gelderland) kenmerkt zich door 6.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ermelo - West?

Vanuit Veldwijkerweg 4 in Ermelo - West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.