Streetview Buitenbrinkweg 44 Ermelo

Buitenbrinkweg 44, 3853 LX Ermelo

84 m² Bouwjaar 1945 3 kamers Label F

Buitenbrinkweg 44 is een woonhuis in Ermelo, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 3585 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
3585 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Buitenbrinkweg 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buitenbrinkweg 44

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Ermelo

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Ermelo

1080 Inwoners
485 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
471 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Horst
71% Koopwoningen
384 Inwoners per km²

Locatie van Buitenbrinkweg 44

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Veelgestelde vragen over Buitenbrinkweg 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Buitenbrinkweg 44?

De prijsindicatie voor Buitenbrinkweg 44 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Horst is €414.000. Dat komt neer op circa €4.929 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buitenbrinkweg 44 zich tot de wijk Verspreide huizen Horst?

Buitenbrinkweg 44 is een woonhuis van 84 m² in de wijk Verspreide huizen Horst. De buurt telt 471 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buitenbrinkweg 44?

Buitenbrinkweg 44 is een woonhuis in Verspreide huizen Horst, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Buitenbrinkweg 44 vergeleken met de buurt?

Buitenbrinkweg 44 heeft 84 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Het perceel is 3585 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Verspreide huizen Horst ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buitenbrinkweg 44 en wat betekent dat?

Buitenbrinkweg 44 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Buitenbrinkweg 44?

Buitenbrinkweg 44 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Horst?

De wijk Verspreide huizen Horst in Ermelo (Gelderland) kenmerkt zich door 1.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Horst?

Vanuit Buitenbrinkweg 44 in Verspreide huizen Horst bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.