Bungalow, vrijstaande woning Kawoepersteeg 44 Ermelo

Kawoepersteeg 44, 3853 LG Ermelo

78 m² Bouwjaar 1981 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Kawoepersteeg 44 is een bungalow, vrijstaande woning in Ermelo, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 928 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
928 m²
Inhoud
205 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kawoepersteeg 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kawoepersteeg 44

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
166.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.11 kg/m²

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Ermelo

1080 Inwoners
485 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
471 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Horst
71% Koopwoningen
384 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kawoepersteeg 44

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Veelgestelde vragen over Kawoepersteeg 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Kawoepersteeg 44?

De prijsindicatie voor Kawoepersteeg 44 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Horst is €414.000. Dat komt neer op circa €5.308 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kawoepersteeg 44 zich tot de wijk Verspreide huizen Horst?

Kawoepersteeg 44 is een bungalow, vrijstaande woning van 78 m² in de wijk Verspreide huizen Horst. De buurt telt 471 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kawoepersteeg 44?

Kawoepersteeg 44 is een bungalow, vrijstaande woning in Verspreide huizen Horst, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kawoepersteeg 44 vergeleken met de buurt?

Kawoepersteeg 44 heeft 78 m² woonoppervlakte en 205 m³ inhoud. Het perceel is 928 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Verspreide huizen Horst ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kawoepersteeg 44 en wat betekent dat?

Kawoepersteeg 44 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kawoepersteeg 44?

Kawoepersteeg 44 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Horst?

De wijk Verspreide huizen Horst in Ermelo (Gelderland) kenmerkt zich door 1.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Horst?