Streetview Kawoepersteeg 40 36 Ermelo

Kawoepersteeg 40 36, 3853 LG Ermelo

38 m² Bouwjaar 1995 Label F

Kawoepersteeg 40 36 is een woonhuis in Ermelo, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
38 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kawoepersteeg 40 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kawoepersteeg 40 36

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
225.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
365.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ermelo

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Ermelo

1080 Inwoners
485 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
471 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Horst
71% Koopwoningen
384 Inwoners per km²

Locatie van Kawoepersteeg 40 36

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Veelgestelde vragen over Kawoepersteeg 40 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Kawoepersteeg 40 36?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Horst is €414.000. Dat komt neer op circa €10.895 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kawoepersteeg 40 36 zich tot de wijk Verspreide huizen Horst?

Kawoepersteeg 40 36 is een woonhuis van 38 m² in de wijk Verspreide huizen Horst. De buurt telt 471 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kawoepersteeg 40 36?

Kawoepersteeg 40 36 is een woonhuis in Verspreide huizen Horst, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kawoepersteeg 40 36 vergeleken met de buurt?

Kawoepersteeg 40 36 heeft 38 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Horst ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kawoepersteeg 40 36 en wat betekent dat?

Kawoepersteeg 40 36 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-03-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.91 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Horst?

De wijk Verspreide huizen Horst in Ermelo (Gelderland) kenmerkt zich door 1.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Horst?

Vanuit Kawoepersteeg 40 36 in Verspreide huizen Horst bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Horst?