Streetview Kawoepersteeg 40 2 Ermelo

Kawoepersteeg 40 2, 3853 LG Ermelo

55 m² Bouwjaar 1980 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Kawoepersteeg 40 2 is een woonhuis in Ermelo, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m², een perceel van 325 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
55 m²
Perceeloppervlakte
325 m²
Inhoud
238 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kawoepersteeg 40 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kawoepersteeg 40 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
223.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ermelo

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Ermelo

1080 Inwoners
485 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
471 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Horst
71% Koopwoningen
384 Inwoners per km²

Locatie van Kawoepersteeg 40 2

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Veelgestelde vragen over Kawoepersteeg 40 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Kawoepersteeg 40 2?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Horst is €414.000. Dat komt neer op circa €7.527 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kawoepersteeg 40 2 zich tot de wijk Verspreide huizen Horst?

Kawoepersteeg 40 2 is een woonhuis van 55 m² in de wijk Verspreide huizen Horst. De buurt telt 471 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kawoepersteeg 40 2?

Kawoepersteeg 40 2 is een woonhuis in Verspreide huizen Horst, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kawoepersteeg 40 2 vergeleken met de buurt?

Kawoepersteeg 40 2 heeft 55 m² woonoppervlakte en 238 m³ inhoud. Het perceel is 325 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Verspreide huizen Horst ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kawoepersteeg 40 2 en wat betekent dat?

Kawoepersteeg 40 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-02-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kawoepersteeg 40 2?

Kawoepersteeg 40 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Horst?

De wijk Verspreide huizen Horst in Ermelo (Gelderland) kenmerkt zich door 1.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Horst?

Vanuit Kawoepersteeg 40 2 in Verspreide huizen Horst bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.