Eengezinswoning, vrijstaande woning Oude Nijkerkerweg 61 Ermelo

Oude Nijkerkerweg 61, 3853 JL Ermelo

144 m² Bouwjaar 1938 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Oude Nijkerkerweg 61 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Ermelo, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 2660 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
2660 m²
Inhoud
602 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oude Nijkerkerweg 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Nijkerkerweg 61

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.1%
CO₂-emissie
33.35 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Ermelo

1080 Inwoners
485 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
471 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Horst
71% Koopwoningen
384 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Nijkerkerweg 61

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Veelgestelde vragen over Oude Nijkerkerweg 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Nijkerkerweg 61?

De prijsindicatie voor Oude Nijkerkerweg 61 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Horst is €414.000. Dat komt neer op circa €2.875 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Nijkerkerweg 61 zich tot de wijk Verspreide huizen Horst?

Oude Nijkerkerweg 61 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 144 m² in de wijk Verspreide huizen Horst. De buurt telt 471 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Nijkerkerweg 61?

Oude Nijkerkerweg 61 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Verspreide huizen Horst, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Nijkerkerweg 61 vergeleken met de buurt?

Oude Nijkerkerweg 61 heeft 144 m² woonoppervlakte en 602 m³ inhoud. Het perceel is 2660 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Verspreide huizen Horst ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Nijkerkerweg 61 en wat betekent dat?

Oude Nijkerkerweg 61 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Nijkerkerweg 61?

Oude Nijkerkerweg 61 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Horst?

De wijk Verspreide huizen Horst in Ermelo (Gelderland) kenmerkt zich door 1.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.