Streetview Horsterweg 147 29 Ermelo

Horsterweg 147 29, 3853 JB Ermelo

57 m² Bouwjaar 1975

Horsterweg 147 29 is een woonhuis in Ermelo, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
57 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Horsterweg 147 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Ermelo

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Ermelo

1080 Inwoners
485 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
471 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Horst
71% Koopwoningen
384 Inwoners per km²

Locatie van Horsterweg 147 29

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Veelgestelde vragen over Horsterweg 147 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Horsterweg 147 29?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Horst is €414.000. Dat komt neer op circa €7.263 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Horsterweg 147 29 zich tot de wijk Verspreide huizen Horst?

Horsterweg 147 29 is een woonhuis van 57 m² in de wijk Verspreide huizen Horst. De buurt telt 471 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Horsterweg 147 29?

Horsterweg 147 29 is een woonhuis in Verspreide huizen Horst, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Horsterweg 147 29 vergeleken met de buurt?

Horsterweg 147 29 heeft 57 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Horst ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Horst?

De wijk Verspreide huizen Horst in Ermelo (Gelderland) kenmerkt zich door 1.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Horst?

Vanuit Horsterweg 147 29 in Verspreide huizen Horst bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Horst?

Zorg en onderwijs in de buurt van Horsterweg 147 29: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Horst?

Recreatie nabij Verspreide huizen Horst: restaurant (1.3 km), cafe (2.8 km).