Straatbeeld van Veldweg 13 in Ermelo

Veldweg 13, 3852 XK Ermelo

90 m² Bouwjaar 1963 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Veldweg 13 is een tussenwoning in Ermelo, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en een perceel van 9659 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
9659 m²
Inhoud
287 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Veldweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldweg 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162.88 kWh/m²
CO₂-emissie
44.12 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ermelo - Oost

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

1,2 km
Gezondheid

Huisarts

1,8 km
Vervoer

Treinstation

2,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6,3 km
Horeca

Restaurant

0,9 km
Horeca

Café

1,1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ermelo - Oost

Veldweg 13 ligt in de buurt Ermelo - Oost in Ermelo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.955 inwoners en 1.283 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 54% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 443.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,2 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 1,8 km tot een huisarts.

2955 Inwoners
1250 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1283 Woningvoorraad
€443.000 Gem. WOZ-waarde Ermelo - Oost
54% Koopwoningen
3.487 Inwoners per km²

Locatie van Veldweg 13

Officiële bekendmakingen rond Veldweg 13

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 75 meter

Toestemming voor het plaatsen van een open vuilcontainer van 4 maart tot en met 16 maart 2026 aan Veldweg 28 te Ermelo

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ermelo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Veldweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldweg 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Oost €443.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldweg 13 zich tot de CBS-buurt Ermelo - Oost?

Veldweg 13 is een tussenwoning van 90 m² in de CBS-buurt Ermelo - Oost. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.283 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.487 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldweg 13?

Veldweg 13 is een tussenwoning in Ermelo - Oost, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Veldweg 13 vergeleken met de buurt?

Veldweg 13 heeft 90 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Het perceel is 9659 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Oost €443.000.

Wat is het energielabel van Veldweg 13 en wat betekent dat?

Veldweg 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.12 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ermelo - Oost?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ermelo - Oost in Ermelo (Gelderland) 2.955 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €443.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 1,8 km tot een huisarts, 2,2 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,3 km tot een ziekenhuis, 1,8 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een restaurant, 1,1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Veldweg 13?

Een woningrapport voor Veldweg 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ermelo - Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1963, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ermelo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars