Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Hogewal 33 Ermelo

Hogewal 33, 3852 XE Ermelo

110 m² Bouwjaar 1938 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Hogewal 33 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Ermelo, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 222 m² en 5 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
344 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Vraagprijs
€ 599.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2015
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hogewal 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogewal 33

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173.74 kWh/m²
CO₂-emissie
45.89 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ermelo - Oost

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

1,2 km
Gezondheid

Huisarts

1,8 km
Vervoer

Treinstation

2,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6,3 km
Horeca

Restaurant

0,9 km
Horeca

Café

1,1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ermelo - Oost

Hogewal 33 ligt in de buurt Ermelo - Oost in Ermelo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.955 inwoners en 1.283 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 54% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 443.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,2 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 1,8 km tot een huisarts.

2955 Inwoners
1250 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1283 Woningvoorraad
€443.000 Gem. WOZ-waarde Ermelo - Oost
54% Koopwoningen
3.487 Inwoners per km²

Locatie van Hogewal 33

Officiële bekendmakingen rond Hogewal 33

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 54 meter

Toestemming voor de opslag van materialen ten behoeve van werkzaamheden Uwoon van 6 januari tot en met 23 juli 2026 op de openbare parkeerplaatsen ter hoogte van Hogewal 24 en op de hoek van Smidsweg/Wethouder Rikkerslaan te Ermelo

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 63 meter

Besluit aanvraag omgevingsvergunning, Varenlaan 82, 84 en 90 t/m 96, 3852 CS Ermelo, Hoge Wal 40 t/m 58, 3852 XH Ermelo, Hoge Wal 64 t/m 70, 3852 XJ Ermelo, Beemdweg 1 t/m 7 en 19 t/m 25, 3852 XC Erme

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ermelo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Hogewal 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogewal 33?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Oost €443.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogewal 33 zich tot de CBS-buurt Ermelo - Oost?

Hogewal 33 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 110 m² in de CBS-buurt Ermelo - Oost. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.283 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.487 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogewal 33?

Hogewal 33 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Ermelo - Oost, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hogewal 33 vergeleken met de buurt?

Hogewal 33 heeft 110 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Oost €443.000.

Wat is het energielabel van Hogewal 33 en wat betekent dat?

Hogewal 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hogewal 33?

Hogewal 33 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Ermelo - Oost?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ermelo - Oost in Ermelo (Gelderland) 2.955 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €443.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 1,8 km tot een huisarts, 2,2 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,3 km tot een ziekenhuis, 1,8 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een restaurant, 1,1 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Hogewal 33?

Hogewal 33 is verkocht in de periode 2012 tot 2015. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Oost €443.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Hogewal 33?

Een woningrapport voor Hogewal 33 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ermelo - Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1938, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ermelo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars