Straatbeeld van Beemdweg 27 in Ermelo

Beemdweg 27, 3852 XC Ermelo

148 m² Bouwjaar 1971 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Beemdweg 27 is een twee-onder-een-kapwoning in Ermelo, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en een perceel van 358 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
358 m²
Inhoud
520 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Beemdweg 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beemdweg 27

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ermelo - Oost

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

1,2 km
Gezondheid

Huisarts

1,8 km
Vervoer

Treinstation

2,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6,3 km
Horeca

Restaurant

0,9 km
Horeca

Café

1,1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ermelo - Oost

Beemdweg 27 ligt in de buurt Ermelo - Oost in Ermelo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.955 inwoners en 1.283 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 54% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 443.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,2 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 1,8 km tot een huisarts.

2955 Inwoners
1250 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1283 Woningvoorraad
€443.000 Gem. WOZ-waarde Ermelo - Oost
54% Koopwoningen
3.487 Inwoners per km²

Locatie van Beemdweg 27

Officiële bekendmakingen rond Beemdweg 27

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 68 meter

Besluit aanvraag omgevingsvergunning, Hogewal 60, 3852 XJ Ermelo, Hogewal 62, 3852 XJ Ermelo

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ermelo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Beemdweg 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Beemdweg 27?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Oost €443.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beemdweg 27 zich tot de CBS-buurt Ermelo - Oost?

Beemdweg 27 is een twee-onder-een-kapwoning van 148 m² in de CBS-buurt Ermelo - Oost. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.283 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.487 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beemdweg 27?

Beemdweg 27 is een twee-onder-een-kapwoning in Ermelo - Oost, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Beemdweg 27 vergeleken met de buurt?

Beemdweg 27 heeft 148 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 358 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Oost €443.000.

Wat is het energielabel van Beemdweg 27 en wat betekent dat?

Beemdweg 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ermelo - Oost?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ermelo - Oost in Ermelo (Gelderland) 2.955 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €443.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 1,8 km tot een huisarts, 2,2 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,3 km tot een ziekenhuis, 1,8 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een restaurant, 1,1 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Beemdweg 27?

Beemdweg 27 is verkocht in de periode 2013 tot 2017. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Oost €443.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Beemdweg 27?

Een woningrapport voor Beemdweg 27 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ermelo - Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ermelo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars