Straatbeeld van Mariënhoef 21 in Ermelo

Mariënhoef 21, 3851 ST Ermelo

517 m² Bouwjaar 2008 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Mariënhoef 21 is een niet-woning in Ermelo, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 517 m² en een perceel van 975 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
517 m²
Perceeloppervlakte
975 m²
Inhoud
2303 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Mariënhoef 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mariënhoef 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
98.05 kWh/m²
CO₂-emissie
43.76 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Veldzicht

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2,2 km
Gezondheid

Huisarts

1,9 km
Vervoer

Treinstation

2,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,6 km
Gezondheid

Apotheek

1,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,6 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

2,6 km
Cultuur

Bibliotheek

2,4 km
Cultuur

Bioscoop

4,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Veldzicht

Mariënhoef 21 ligt in de buurt Veldzicht in Ermelo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 640 inwoners en 245 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 73% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 614.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,2 km tot een supermarkt, 2 km tot een basisschool en 1,9 km tot een huisarts.

640 Inwoners
265 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
245 Woningvoorraad
€614.000 Gem. WOZ-waarde Veldzicht
73% Koopwoningen
449 Inwoners per km²

Locatie van Mariënhoef 21

Officiële bekendmakingen rond Mariënhoef 21

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 93 meter

Toestemming voor het plaatsen van een open vuilcontainer van 6 tot en met 8 december of van 13 tot en met 15 december 2025 nabij Mariënhoef 8 te Ermelo

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ermelo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Mariënhoef 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Mariënhoef 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veldzicht €614.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mariënhoef 21 zich tot de CBS-buurt Veldzicht?

Mariënhoef 21 is een niet-woning van 517 m² in de CBS-buurt Veldzicht. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 245 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 449 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mariënhoef 21?

Mariënhoef 21 is een niet-woning in Veldzicht, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Mariënhoef 21 vergeleken met de buurt?

Mariënhoef 21 heeft 517 m² woonoppervlakte en 2303 m³ inhoud. Het perceel is 975 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veldzicht €614.000.

Wat is het energielabel van Mariënhoef 21 en wat betekent dat?

Mariënhoef 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-04-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.76 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Veldzicht?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Veldzicht in Ermelo (Gelderland) 640 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €614.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Veldzicht?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldzicht in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,2 km tot een supermarkt, 2 km tot een basisschool, 1,9 km tot een huisarts, 2,5 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Veldzicht?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldzicht in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,6 km tot een ziekenhuis, 1,9 km tot een apotheek, 1,8 km tot een kinderdagverblijf, 2,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Veldzicht?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldzicht in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 2,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Mariënhoef 21?

Een woningrapport voor Mariënhoef 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Veldzicht. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ermelo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars