Straatbeeld van Middelerf 10 in Ermelo

Middelerf 10, 3851 SP Ermelo

98 m² Bouwjaar 2011 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Middelerf 10 is een niet-woning in Ermelo, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en een perceel van 217 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
756 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Middelerf 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middelerf 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.62 kWh/m²
CO₂-emissie
35.44 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Veldzicht

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2,2 km
Gezondheid

Huisarts

1,9 km
Vervoer

Treinstation

2,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,6 km
Gezondheid

Apotheek

1,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,6 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

2,6 km
Cultuur

Bibliotheek

2,4 km
Cultuur

Bioscoop

4,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Veldzicht

Middelerf 10 ligt in de buurt Veldzicht in Ermelo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 640 inwoners en 245 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 73% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 614.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,2 km tot een supermarkt, 2 km tot een basisschool en 1,9 km tot een huisarts.

640 Inwoners
265 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
245 Woningvoorraad
€614.000 Gem. WOZ-waarde Veldzicht
73% Koopwoningen
449 Inwoners per km²

Locatie van Middelerf 10

Officiële bekendmakingen rond Middelerf 10

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 69 meter

Rectificatie: Toestemming voor het bouwen van een gebouw voor dagbesteding en het toekennen van een nummer Fokko Kortlanglaan 166a aan Fokko Kortlanglaan 166 te Ermelo

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ermelo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Middelerf 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Middelerf 10?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veldzicht €614.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middelerf 10 zich tot de CBS-buurt Veldzicht?

Middelerf 10 is een niet-woning van 98 m² in de CBS-buurt Veldzicht. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 245 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 449 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middelerf 10?

Middelerf 10 is een niet-woning in Veldzicht, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Middelerf 10 vergeleken met de buurt?

Middelerf 10 heeft 98 m² woonoppervlakte en 756 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veldzicht €614.000.

Wat is het energielabel van Middelerf 10 en wat betekent dat?

Middelerf 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 35.44 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Veldzicht?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Veldzicht in Ermelo (Gelderland) 640 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €614.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Veldzicht?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldzicht in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,2 km tot een supermarkt, 2 km tot een basisschool, 1,9 km tot een huisarts, 2,5 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Veldzicht?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldzicht in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,6 km tot een ziekenhuis, 1,9 km tot een apotheek, 1,8 km tot een kinderdagverblijf, 2,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Veldzicht?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldzicht in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 2,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Middelerf 10?

Een woningrapport voor Middelerf 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Veldzicht. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2011, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ermelo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars