Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 1433 m²
- Inhoud
- 963 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Tolweg 41 E is een niet-woning in Ermelo, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m² en een perceel van 1433 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tolweg 41 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
2 kmSupermarkt
2,2 kmHuisarts
1,9 kmTreinstation
2,5 kmSnelweg oprit
0,9 kmKinderdagverblijf
1,8 kmMiddelbare school
2,6 kmApotheek
1,9 kmZiekenhuis
3,6 kmRestaurant
0,6 kmCafé
2,6 kmBibliotheek
2,4 kmBioscoop
4,2 kmTolweg 41 E ligt in de buurt Veldzicht in Ermelo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 640 inwoners en 245 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 73% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 614.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,2 km tot een supermarkt, 2 km tot een basisschool en 1,9 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 89 meter
· omgevingsvergunning · 100 meter
· omgevingsvergunning · 89 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veldzicht €614.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTolweg 41 E is een niet-woning van 167 m² in de CBS-buurt Veldzicht. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 245 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 449 inwoners per km².
Tolweg 41 E is een niet-woning in Veldzicht, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Tolweg 41 E heeft 167 m² woonoppervlakte en 963 m³ inhoud. Het perceel is 1433 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veldzicht €614.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Veldzicht in Ermelo (Gelderland) 640 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €614.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldzicht in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,2 km tot een supermarkt, 2 km tot een basisschool, 1,9 km tot een huisarts, 2,5 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldzicht in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,6 km tot een ziekenhuis, 1,9 km tot een apotheek, 1,8 km tot een kinderdagverblijf, 2,6 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldzicht in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 2,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Tolweg 41 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Veldzicht. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Ermelo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.