Straatbeeld van Stationsstraat 129 in Ermelo

Stationsstraat 129, 3851 ND Ermelo

418 m² Bouwjaar 2019 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Stationsstraat 129 is een niet-woning in Ermelo, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 418 m² en een perceel van 548 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
418 m²
Perceeloppervlakte
548 m²
Inhoud
3510 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Stationsstraat 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stationsstraat 129

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.14
CO₂-emissie
65.39 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ermelo - Centrum

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

0,7 km
Vervoer

Treinstation

0,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,5 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,7 km
Horeca

Restaurant

0,2 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

6,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ermelo - Centrum

Stationsstraat 129 ligt in de buurt Ermelo - Centrum in Ermelo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.010 inwoners en 1.524 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 63% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 414.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.

3010 Inwoners
1550 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€414.000 Gem. WOZ-waarde Ermelo - Centrum
63% Koopwoningen
4.373 Inwoners per km²

Locatie van Stationsstraat 129

Officiële bekendmakingen rond Stationsstraat 129

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· verkeersbesluit of -mededeling · 47 meter

Verkeersbesluit voor het aanwijzen van een gehandicaptenparkeerplaats op kenteken nabij Wegwijzer 12 te Ermelo

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 58 meter

Besluit aanvraag omgevingsvergunning, Raadhuisplein 8, 3851 NT Ermelo, Raadhuisplein 10, 3851 NT Ermelo, Stationsstraat 118, 3851 NL Ermelo

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 58 meter

Verlenging beslistermijn, Raadhuisplein 8, 3851 NT Ermelo, Raadhuisplein 10, 3851 NT Ermelo, Stationsstraat 118, 3851 NL Ermelo

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ermelo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Stationsstraat 129

Wat is de geschatte woningwaarde van Stationsstraat 129?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Centrum €414.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stationsstraat 129 zich tot de CBS-buurt Ermelo - Centrum?

Stationsstraat 129 is een niet-woning van 418 m² in de CBS-buurt Ermelo - Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.524 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.373 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stationsstraat 129?

Stationsstraat 129 is een niet-woning in Ermelo - Centrum, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stationsstraat 129 vergeleken met de buurt?

Stationsstraat 129 heeft 418 m² woonoppervlakte en 3510 m³ inhoud. Het perceel is 548 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Centrum €414.000.

Wat is het energielabel van Stationsstraat 129 en wat betekent dat?

Stationsstraat 129 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-11-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 65.39 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ermelo - Centrum?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ermelo - Centrum in Ermelo (Gelderland) 3.010 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €414.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 0,9 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,7 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 1,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Stationsstraat 129?

Een woningrapport voor Stationsstraat 129 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ermelo - Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ermelo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars