Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 273 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Inhoud
- 732 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Stationsstraat 39 is een niet-woning in Ermelo, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 273 m² en een perceel van 290 m². Het energielabel is C.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stationsstraat 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
0,3 kmHuisarts
0,7 kmTreinstation
0,9 kmSnelweg oprit
1,1 kmKinderdagverblijf
0,4 kmMiddelbare school
1,5 kmApotheek
0,6 kmZiekenhuis
5,7 kmRestaurant
0,2 kmCafé
0,4 kmBibliotheek
0,7 kmBioscoop
6,3 kmStationsstraat 39 ligt in de buurt Ermelo - Centrum in Ermelo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.010 inwoners en 1.524 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 63% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 414.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· evenementenvergunning · 99 meter
· omgevingsvergunning · 85 meter
· evenementenvergunning · 31 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Centrum €414.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStationsstraat 39 is een niet-woning van 273 m² in de CBS-buurt Ermelo - Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.524 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.373 inwoners per km².
Stationsstraat 39 is een niet-woning in Ermelo - Centrum, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Stationsstraat 39 heeft 273 m² woonoppervlakte en 732 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Centrum €414.000.
Stationsstraat 39 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-07-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.51 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ermelo - Centrum in Ermelo (Gelderland) 3.010 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €414.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 0,9 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,7 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 1,5 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.
Een woningrapport voor Stationsstraat 39 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ermelo - Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Ermelo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.