Straatbeeld van Markt 4 in Ermelo

Markt 4, 3851 NA Ermelo

2646 m² Bouwjaar 2023 Label A+

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Markt 4 is een niet-woning in Ermelo, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 2646 m² en een perceel van 1406 m². Het energielabel is A+.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
2646 m²
Perceeloppervlakte
1406 m²
Inhoud
2222 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Markt 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Markt 4

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
30.23 kWh/m²
CO₂-emissie
43.88 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ermelo - Centrum

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

0,7 km
Vervoer

Treinstation

0,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,5 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,7 km
Horeca

Restaurant

0,2 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

6,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ermelo - Centrum

Markt 4 ligt in de buurt Ermelo - Centrum in Ermelo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.010 inwoners en 1.524 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 63% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 414.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.

3010 Inwoners
1550 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€414.000 Gem. WOZ-waarde Ermelo - Centrum
63% Koopwoningen
4.373 Inwoners per km²

Locatie van Markt 4

Officiële bekendmakingen rond Markt 4

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· evenementenvergunning · 98 meter

Aanvraag vergunning voor Fete de la Musique op 19 juni 2026 aan Raadhuisplein 2 te Ermelo

Bekijk officiële bekendmaking →

· evenementenvergunning · 98 meter

Aanvraag vergunning voor het Praise & Worship 2026 op 5 juni 2026 aan Raadhuisplein 2 te Ermelo

Bekijk officiële bekendmaking →

· evenementenvergunning · 98 meter

Aanvraag vergunning voor Buitenbios Ermelo op 26 en 27 augustus aan Raadhuisplein 2 te Ermelo

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ermelo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Markt 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Markt 4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Centrum €414.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Markt 4 zich tot de CBS-buurt Ermelo - Centrum?

Markt 4 is een niet-woning van 2646 m² in de CBS-buurt Ermelo - Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.524 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.373 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Markt 4?

Markt 4 is een niet-woning in Ermelo - Centrum, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Markt 4 vergeleken met de buurt?

Markt 4 heeft 2646 m² woonoppervlakte en 2222 m³ inhoud. Het perceel is 1406 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Centrum €414.000.

Wat is het energielabel van Markt 4 en wat betekent dat?

Markt 4 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-07-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 43.88 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ermelo - Centrum?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ermelo - Centrum in Ermelo (Gelderland) 3.010 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €414.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 0,9 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,7 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 1,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Markt 4?

Een woningrapport voor Markt 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ermelo - Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2023, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ermelo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars