Hoekwoning Steynlaan 128 Ermelo

Steynlaan 128, 3851 BV Ermelo

164 m² Bouwjaar 1971 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Steynlaan 128 is een hoekwoning in Ermelo, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 210 m² en 7 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
210 m²
Inhoud
608 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Ligging
In bosrijke omgeving, In woonwijk, Open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Steynlaan 128

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steynlaan 128

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
139.57 kWh/m²
CO₂-emissie
32.08 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ermelo - Zuid

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

1,3 km
Vervoer

Treinstation

1,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,1 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6,5 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

1,2 km
Cultuur

Bibliotheek

1,2 km
Cultuur

Bioscoop

7,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ermelo - Zuid

Steynlaan 128 ligt in de buurt Ermelo - Zuid in Ermelo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 6.520 inwoners en 2.890 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 60% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 388.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 1,3 km tot een huisarts.

6520 Inwoners
2825 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2890 Woningvoorraad
€388.000 Gem. WOZ-waarde Ermelo - Zuid
60% Koopwoningen
4.022 Inwoners per km²

Locatie van Steynlaan 128

Officiële bekendmakingen rond Steynlaan 128

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 62 meter

Toestemming voor het plaatsen van een hoogwerker voor 3 dagen in de periode van 21 juli tot en met 31 december 2025 nabij De la Reystraat 156 te Ermelo

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Ermelo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ermelo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Steynlaan 128

Wat is de geschatte woningwaarde van Steynlaan 128?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Zuid €388.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steynlaan 128 zich tot de CBS-buurt Ermelo - Zuid?

Steynlaan 128 is een hoekwoning van 164 m² in de CBS-buurt Ermelo - Zuid. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.890 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.022 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steynlaan 128?

Steynlaan 128 is een hoekwoning in Ermelo - Zuid, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Steynlaan 128 vergeleken met de buurt?

Steynlaan 128 heeft 164 m² woonoppervlakte en 608 m³ inhoud. Het perceel is 210 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Zuid €388.000.

Wat is het energielabel van Steynlaan 128 en wat betekent dat?

Steynlaan 128 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steynlaan 128?

Steynlaan 128 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ermelo - Zuid?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ermelo - Zuid in Ermelo (Gelderland) 6.520 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €388.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 1,3 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,5 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Steynlaan 128?

Een woningrapport voor Steynlaan 128 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ermelo - Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ermelo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars