Straatbeeld van Steynlaan 67 in Ermelo

Steynlaan 67, 3851 BP Ermelo

120 m² Bouwjaar 1998 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Steynlaan 67 is een niet-woning in Ermelo, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en een perceel van 873 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
873 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Steynlaan 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steynlaan 67

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.96
CO₂-emissie
41.23 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ermelo - Zuid

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

1,3 km
Vervoer

Treinstation

1,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,1 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6,5 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

1,2 km
Cultuur

Bibliotheek

1,2 km
Cultuur

Bioscoop

7,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ermelo - Zuid

Steynlaan 67 ligt in de buurt Ermelo - Zuid in Ermelo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 6.520 inwoners en 2.890 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 60% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 388.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 1,3 km tot een huisarts.

6520 Inwoners
2825 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2890 Woningvoorraad
€388.000 Gem. WOZ-waarde Ermelo - Zuid
60% Koopwoningen
4.022 Inwoners per km²

Locatie van Steynlaan 67

Officiële bekendmakingen rond Steynlaan 67

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ermelo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Steynlaan 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Steynlaan 67?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Zuid €388.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steynlaan 67 zich tot de CBS-buurt Ermelo - Zuid?

Steynlaan 67 is een niet-woning van 120 m² in de CBS-buurt Ermelo - Zuid. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.890 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.022 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steynlaan 67?

Steynlaan 67 is een niet-woning in Ermelo - Zuid, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Steynlaan 67 vergeleken met de buurt?

Steynlaan 67 heeft 120 m² woonoppervlakte. Het perceel is 873 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Zuid €388.000.

Wat is het energielabel van Steynlaan 67 en wat betekent dat?

Steynlaan 67 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-07-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 41.23 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ermelo - Zuid?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ermelo - Zuid in Ermelo (Gelderland) 6.520 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €388.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 1,3 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,5 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Zuid?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Steynlaan 67?

Een woningrapport voor Steynlaan 67 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ermelo - Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ermelo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars