Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Steynlaan 41 is een eengezinswoning, tussenwoning in Ermelo, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 153 m² en 5 kamers. Het energielabel is A.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
451 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 489.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2019
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ermelo - Zuid
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,4 kmDagelijks
Supermarkt
0,7 kmGezondheid
Huisarts
1,3 kmVervoer
Treinstation
1,3 kmVervoer
Snelweg oprit
1,1 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
1,1 kmGezondheid
Apotheek
1,1 kmGezondheid
Ziekenhuis
6,5 kmHoreca
Restaurant
0,8 kmHoreca
Café
1,2 kmCultuur
Bibliotheek
1,2 kmCultuur
Bioscoop
7,1 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ermelo - Zuid
Steynlaan 41 ligt in de buurt Ermelo - Zuid in Ermelo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 6.520 inwoners en 2.890 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 60% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 388.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 1,3 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ermelo.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Steynlaan 41
Wat is de geschatte woningwaarde van Steynlaan 41?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Zuid €388.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Steynlaan 41 zich tot de CBS-buurt Ermelo - Zuid?
Steynlaan 41 is een eengezinswoning, tussenwoning van 117 m² in de CBS-buurt Ermelo - Zuid. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.890 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.022 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Steynlaan 41?
Steynlaan 41 is een eengezinswoning, tussenwoning in Ermelo - Zuid, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hoe groot is Steynlaan 41 vergeleken met de buurt?
Steynlaan 41 heeft 117 m² woonoppervlakte en 451 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Zuid €388.000.
Wat is het energielabel van Steynlaan 41 en wat betekent dat?
Steynlaan 41 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.23 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Steynlaan 41?
Steynlaan 41 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.
Hoe is de woningmarkt in Ermelo - Zuid?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ermelo - Zuid in Ermelo (Gelderland) 6.520 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €388.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Zuid?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 1,3 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Zuid?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,5 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,1 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ermelo - Zuid?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ermelo - Zuid in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,2 km tot een café.
Wat is de verkoopgeschiedenis van Steynlaan 41?
Steynlaan 41 is verkocht in de periode 2015 tot 2019. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ermelo - Zuid €388.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Wat zit er in een woningrapport voor Steynlaan 41?
Een woningrapport voor Steynlaan 41 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ermelo - Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.