Vrijstaande woning Middenweg 1 Epse

Middenweg 1, 7214 EL Epse

366 m² Bouwjaar 1938 10 kamers 5 slaapkamers Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Middenweg 1 is een vrijstaande woning in Epse, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 366 m², een perceel van 6791 m² en 10 kamers. Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
366 m²
Perceeloppervlakte
6791 m²
Inhoud
1359 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Vraagprijs
€ 1.600.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Middenweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middenweg 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
183.95 kWh/m²
CO₂-emissie
46.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Tuin rondom
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Epse

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

3,3 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

5,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6,4 km
Horeca

Restaurant

2,6 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

3,5 km
Cultuur

Bioscoop

4,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Epse

Middenweg 1 ligt in de buurt Epse in Epse. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.625 inwoners en 696 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 80% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 574.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,3 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

1625 Inwoners
685 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
696 Woningvoorraad
€574.000 Gem. WOZ-waarde Epse
80% Koopwoningen
1.115 Inwoners per km²

Locatie van Middenweg 1

Vergelijkbare woningen in Epse

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Epse. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Middenweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Middenweg 1?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Epse €574.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middenweg 1 zich tot de CBS-buurt Epse?

Middenweg 1 is een vrijstaande woning van 366 m² in de CBS-buurt Epse. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 696 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.115 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middenweg 1?

Middenweg 1 is een vrijstaande woning in Epse, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Middenweg 1 vergeleken met de buurt?

Middenweg 1 heeft 366 m² woonoppervlakte en 1359 m³ inhoud. Het perceel is 6791 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Epse €574.000.

Wat is het energielabel van Middenweg 1 en wat betekent dat?

Middenweg 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-11-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Middenweg 1?

Middenweg 1 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Epse?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Epse in Epse (Gelderland) 1.625 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €574.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Epse?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Epse in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,3 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 5,3 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Epse?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Epse in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,4 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Epse?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Epse in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,6 km tot een restaurant, 4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Middenweg 1?

Een woningrapport voor Middenweg 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Epse. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1938, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Epse presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars