Straatbeeld van de Pal 2 in Epe

de Pal 2, 8161 ZZ Epe

131 m² Bouwjaar 1987

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

de Pal 2 is een twee-onder-een-kapwoning in Epe, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m² en een perceel van 255 m².

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
255 m²
Inhoud
453 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor de Pal 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Vegtelarij

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

1,1 km
Gezondheid

Huisarts

1,5 km
Vervoer

Treinstation

11,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,2 km
Gezondheid

Apotheek

1,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,9 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

1,9 km
Cultuur

Bibliotheek

1,1 km
Cultuur

Bioscoop

15,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Vegtelarij

de Pal 2 ligt in de buurt Vegtelarij in Epe. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.650 inwoners en 1.222 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 64% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 344.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 1,5 km tot een huisarts.

2650 Inwoners
1200 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1222 Woningvoorraad
€344.000 Gem. WOZ-waarde Vegtelarij
64% Koopwoningen
5.078 Inwoners per km²

Locatie van de Pal 2

Vergelijkbare woningen in Epe

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Epe. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over de Pal 2

Wat is de geschatte woningwaarde van de Pal 2?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Vegtelarij €344.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Pal 2 zich tot de CBS-buurt Vegtelarij?

de Pal 2 is een twee-onder-een-kapwoning van 131 m² in de CBS-buurt Vegtelarij. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.222 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Pal 2?

de Pal 2 is een twee-onder-een-kapwoning in Vegtelarij, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is de Pal 2 vergeleken met de buurt?

de Pal 2 heeft 131 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 255 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Vegtelarij €344.000.

Hoe is de woningmarkt in Vegtelarij?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Vegtelarij in Epe (Gelderland) 2.650 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €344.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Vegtelarij?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Vegtelarij in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 1,5 km tot een huisarts, 11,2 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Vegtelarij?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Vegtelarij in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,9 km tot een ziekenhuis, 1,8 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 2,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Vegtelarij?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Vegtelarij in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,9 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor de Pal 2?

Een woningrapport voor de Pal 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Vegtelarij. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1987, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Epe presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars