Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 594 m²
- Perceeloppervlakte
- 2447 m²
- Inhoud
- 4518 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Dwarsweg 14 is een niet-woning in Epe, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 594 m² en een perceel van 2447 m². Het energielabel is G.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dwarsweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
0,4 kmHuisarts
0,7 kmTreinstation
10,3 kmSnelweg oprit
1,2 kmKinderdagverblijf
0,4 kmMiddelbare school
1,1 kmApotheek
0,7 kmZiekenhuis
0,9 kmRestaurant
0,3 kmCafé
0,8 kmBibliotheek
0,8 kmBioscoop
16,6 kmDwarsweg 14 ligt in de buurt Epe Centrum in Epe. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.725 inwoners en 934 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 66% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 450.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 95 meter
· omgevingsvergunning · 60 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Epe Centrum €450.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDwarsweg 14 is een niet-woning van 594 m² in de CBS-buurt Epe Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 934 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.782 inwoners per km².
Dwarsweg 14 is een niet-woning in Epe Centrum, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Dwarsweg 14 heeft 594 m² woonoppervlakte en 4518 m³ inhoud. Het perceel is 2447 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Epe Centrum €450.000.
Dwarsweg 14 heeft energielabel G. Geldig tot 2036-07-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 95.08 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Epe Centrum in Epe (Gelderland) 1.725 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €450.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Epe Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 10,3 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Epe Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 1,1 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Epe Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.
Een woningrapport voor Dwarsweg 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Epe Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Epe presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.