Galerijflat Eper Veste 28 Epe

Eper Veste 28, 8161 AB Epe

109 m² Bouwjaar 1968 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Eper Veste 28 is een galerijflat in Epe, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en 3 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Galerijflat
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
109 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2008 tot 2012
Ligging
Aan bosrand, In bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Eper Veste 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eper Veste 28

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
114.91 kWh/m²
CO₂-emissie
46.28 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Epe Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,2 km
Dagelijks

Supermarkt

1,3 km
Gezondheid

Huisarts

2,1 km
Vervoer

Treinstation

9,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,8 km
Gezondheid

Apotheek

1,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,1 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

1,3 km
Cultuur

Bibliotheek

2,2 km
Cultuur

Bioscoop

18,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Epe Noord

Eper Veste 28 ligt in de buurt Epe Noord in Epe. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.175 inwoners en 608 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 95% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 700.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,3 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool en 2,1 km tot een huisarts.

1175 Inwoners
580 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
608 Woningvoorraad
€700.000 Gem. WOZ-waarde Epe Noord
95% Koopwoningen
765 Inwoners per km²

Locatie van Eper Veste 28

Officiële bekendmakingen rond Eper Veste 28

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 85 meter

Aanvraag omgevingsvergunning voor het vervangen van het kozijn van de woning aan Eper Veste 105, 8161AG Epe (1409775)

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 76 meter

Aanvraag omgevingsvergunning voor het kappen van een boom aan Dellenweg 69T, 8161AJ Epe (1380040)

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 34 meter

Aanvraag omgevingsvergunning voor het verbouwen van de woning aan Eper Veste 71, 8161AD Epe (1357934)

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Epe

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Epe. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Eper Veste 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Eper Veste 28?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Epe Noord €700.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eper Veste 28 zich tot de CBS-buurt Epe Noord?

Eper Veste 28 is een galerijflat van 109 m² in de CBS-buurt Epe Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 608 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 765 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eper Veste 28?

Eper Veste 28 is een galerijflat in Epe Noord, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eper Veste 28 vergeleken met de buurt?

Eper Veste 28 heeft 109 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Epe Noord €700.000.

Wat is het energielabel van Eper Veste 28 en wat betekent dat?

Eper Veste 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eper Veste 28?

Eper Veste 28 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Epe Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Epe Noord in Epe (Gelderland) 1.175 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €700.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Epe Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Epe Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,3 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool, 2,1 km tot een huisarts, 9,5 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Epe Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Epe Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,1 km tot een ziekenhuis, 1,8 km tot een apotheek, 1,1 km tot een kinderdagverblijf, 1,8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Epe Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Epe Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,3 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Eper Veste 28?

Eper Veste 28 is verkocht in de periode 2008 tot 2012. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Epe Noord €700.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Eper Veste 28?

Een woningrapport voor Eper Veste 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Epe Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1968, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Epe presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars