Opslagruimte Mettenkampsweg 11 Enter

Mettenkampsweg 11, 7468 AH Enter

136 m² Bouwjaar 2000 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Mettenkampsweg 11 is een opslagruimte in Enter, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m² en een perceel van 6000 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Opslagruimte
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
6000 m²
Inhoud
520 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Mettenkampsweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mettenkampsweg 11

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,5 km
Dagelijks

Supermarkt

1,5 km
Gezondheid

Huisarts

1,6 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,4 km
Gezondheid

Apotheek

1,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4,2 km
Horeca

Restaurant

1,4 km
Horeca

Café

1,6 km
Cultuur

Bibliotheek

1,7 km
Cultuur

Bioscoop

12,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen

Mettenkampsweg 11 ligt in de buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen in Enter. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 385 inwoners en 118 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 81% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 601.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,5 km tot een supermarkt, 1,5 km tot een basisschool en 1,6 km tot een huisarts.

385 Inwoners
135 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€601.000 Gem. WOZ-waarde Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen
81% Koopwoningen
128 Inwoners per km²

Locatie van Mettenkampsweg 11

Provincie
Overijssel
Gemeente
Wierden
Buurt
Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen
Postcode
7468 AH
Netnummer
0547
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enter. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Mettenkampsweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Mettenkampsweg 11?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen €601.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mettenkampsweg 11 zich tot de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen?

Mettenkampsweg 11 is een opslagruimte van 136 m² in de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 118 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mettenkampsweg 11?

Mettenkampsweg 11 is een opslagruimte in Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Mettenkampsweg 11 vergeleken met de buurt?

Mettenkampsweg 11 heeft 136 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 6000 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen €601.000.

Wat is het energielabel van Mettenkampsweg 11 en wat betekent dat?

Mettenkampsweg 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-10-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen in Enter (Overijssel) 385 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €601.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een supermarkt, 1,5 km tot een basisschool, 1,6 km tot een huisarts, 4 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,2 km tot een ziekenhuis, 1,7 km tot een apotheek, 1,4 km tot een kinderdagverblijf, 2,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een restaurant, 1,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Mettenkampsweg 11?

Mettenkampsweg 11 is verkocht in de periode 2016 tot 2019. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen €601.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Mettenkampsweg 11?

Een woningrapport voor Mettenkampsweg 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Enterveen en Elsslagen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2000, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enter presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars